Fotoprodukce

Fotoprodukce
Nabízíme široké spektrum fotografických služeb pod jednou střechou. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální péčí. Naším cílem je, aby vaše fotografie dostaly nový rozměr a Vaše služby a produkty měly profesionální kvalitu. Svatební focení, portrétové, produktové, reklamní, 3D scan matterport, bussiness, streetstyle, fashion, focení eventů.

Portrétové focení
Portrét prozradí více než tisíc slov, a my si dáváme záležet, aby každá fotografie, prozradila přesně co má. Poradíme si s Vašimi nápady, ale také vás budeme vést, aby focení proběhlo co nejlépe s povedenými výslednými fotografiemi. Fotíme portréty bussiness, rodinné, svatební… Nezáleží na tom, zda jste herec, politik, sportovec, podnikatel. Vytvoříme pro Vás přesně takové fotografie, aby odpovídali Vašim představám, a ještě je předčily. Protože my se nezalekneme žádné výzvy.

Produktové focení
Potřebujete kvalitní produktové fotografie pro váš e-shop, webové stránky, či sociální sítě? Fotografie má hlavně podtrhnout přednosti a jedinečnost výrobku na trhu. Seznámit s kvalitou a výhodami produktu. Obeznámit klienta proč právě u Vás má tento produkt koupit. Nafotíme fotografie, které přilákají potencionální zákazníky a budou krásně zastupovat vaši značku.

3D scan MATTERPORT
Nejmodernější profesionální 3D sken Matterport je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak vytvořit 3D virtuální prohlídku u všech tipů nemovitostí, restaurací, hotelů, pensionů, wellness center, autosalonů, muzeí, vysoko podlažních objektů a mnoho dalších.
Virtuální realita je zážitek, který Vám umožnuje reálně vnímat každý detail ve 3D z jakéhokoli zařízení (PC, tablet, mobil), z pohodlí domova.
Kontaktujte nás!
Zaujali jsme Vás? Máte přesnou představu, nebo přemýšlíte o komplexnějším projektu?
Spojte se snámi pro první schůzku.